Naše akce Sdružení Veleta, o.s.

Sdružení Veleta poskytuje služby denního stacionáře a domova pro osoby se zdravotním postižením v oblasti Brno - Kohoutovice.

OVERVIEW

This web site sdruzeniveleta.cz presently has a traffic ranking of zero (the lower the more users).

SDRUZENIVELETA.CZ RANKINGS

This web site sdruzeniveleta.cz is seeing varying levels of traffic until the end of the year.
Traffic for sdruzeniveleta.cz

Traffic ranking (by month) for sdruzeniveleta.cz

Traffic ranking by day of the week for sdruzeniveleta.cz

WHAT DOES SDRUZENIVELETA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sdruzeniveleta.cz Mobile Screenshot of sdruzeniveleta.cz Tablet Screenshot of sdruzeniveleta.cz

SDRUZENIVELETA.CZ HOST

Our parsers caught that the main page on sdruzeniveleta.cz took one thousand and twenty-six milliseconds to come up. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore our parsers consider sdruzeniveleta.cz not secure.
81.2.194.136

SERVER OS AND ENCODING

I found that this domain is weilding the Apache/1.3.36 (Unix) mod_ssl/2.8.27 OpenSSL/0.9.7a server.

Naše akce Sdružení Veleta, o.s.

DESCRIPTION

CONTENT

This web site had the following on the web page, "srpna 2015, svátek má Klára." We noticed that the web page said " Raquo; Domov pro osoby se ZP." It also said " Raquo; Řekli o nás. Filmový festival Mental Power 2015. Okud bychom chtěli rozdělit naše akce podle ročních období, pak můžeme říct, že každé léto ve Veletě začíná a končí Skautskou nocí. To je název pro den, kdy po bohatém ." The header had veleta as the highest ranking optimized keyword. It is followed by sdruzeni, denni stacionar, and domov pro osoby se zdravotnim postizenim which isn't as ranked as highly as veleta. The next words sdruzeniveleta.cz uses is brno. postizeni was included and could not be viewed by search engines.

SEEK SIMILAR WEB PAGES

Sdružení VIA

Zasazujeme se o celkovou profesionalizaci neziskových. Rozvíjíme a podporujeme organizace neziskového sektoru i veřejné správy. V rámci seminářů, konzultační a lektorské činnosti. Snadnou a bezpečnou cestu pro Vaše dary on-line. Získáte unikátní a efektivní on-line fundraisingový nástroj. A jejich využití v rámci naplňování společensky prospěšného poslání. Zveřejňujeme výsledky průzkumů o filantropii v Česku.

Formees - sdruzenivia.formees.com

Den pro neziskové organizace 2014. cz - přihlášení do verze 2. Do you know formees? .

SDR V-Storm Build Diary

This will be my diary as I try to build an SDR V-Storm Kit Car. Hope you enjoy reading and following the diary! Sunday, 25 September 2011. Good Day - Bad Day. A few small videos of the first start of the engine after fitting to the kit. Then a couple of school boy errors! Five minuets after putting in the fuel, the engine fired up on the first turn of the key! SDR V-Storm Build Diary.

Союз десантников России

Upgrade to paid account! 3-я Конференция Международного Союза десантников. в Москве состоялась 3-я Конференция Международного Союза десантников. В работе Конференции приняли участие делегаты из Украины, Казахстана, Белоруссии, Приднестровья, Молдовы, Германии, Республики Сербской. В Лице председателя Совета Международного Союза десантников В. Зайцева, был заслушан отчёт о деятельности МСД за 2011-2013 гг. Вводится институт Наблюдательного совета МСД;.